Neden Biz?

Ana Sayfa

Vinçlerimiz

Referanslar

Bilgi Bankası

İletişim

18 METRE KİRALIK MANLİFT

18 METRE KİRALIK MANLİFT

Sepetli Vinç

Teknik özellikleri


18 METRE MAKASLI PLATFORM(MANLİFT)

 • ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ:18 METRE
 • PLATFORM YÜKSEKLİĞİ:16 METRE
 • TAŞIMA KAPASİTESİ 500 KG
 • PLATFORM ÖLÇÜSÜ:6,20 M
 • PLATFORM AĞIRLIK:7,000 KG

Açıklamalar:

Manlift Nedir?

Manlift, makaslı platformu sayesinde personeli aracın özelliğine göre 6mt ila 28mt yüksekliklere kadar çıkartabilen ve rahatlıkla işini icra etmesine yardımcı olan araç tipidir. Platform boyutları 2mt ila 7mt arasında değişir ve uzama kısalma özelliğine sahip olan platformlar mevcuttur.

 

Makaslı platformlar  ihtiyaca göre farklı tip ve metraj çeşitleri bulunmaktadır. Çalışma alanının konumuna ve yüksekliğine göre değişik çeşitli modelleri bulunan bu asansörler 6mt,7mt,8mt,10mt,12mt,14mt,16mt,18mt,20mt,22mt,24mt,26mt,28mt,30mt’likmodelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir.

 

30 metreye kadar ulaşabilen makaslar akülü ve dizel olmak üzere iki ayrı yakıt tipinde üretilmiştir.Bu araçlar dar ve sıkışık alanlardaki yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylık sağlamaktadır. Hızlı ve rahat bir çalışma imkanı sağlamaktadır. Oldukça yüksek bir mesafeye ulaşabilen bu araçlarla birçok iş hem hızlı hem de güvenli olarak yapabilirsiniz.

 

Tüm bu modeller mobil olarak hizmet veren makas çeşitleridir.Bunlara ilaveten kendinden yürüyüşlü vinçler de bulunmaktadır. Bazılarına örümcek adı verilmektedir ve kapalı çalışmalarda bunlar tercih edilmektedir. Makaslı platform olarak bilinen platformlar kamyonla çalışılacak olan yere kurulur ve kamyona ihtiyaç duymaksızın çalıştırılır. Daha çok endüstriyel alanlarda kullanılan bu platformların kendinden yürüyüşlü tipleri, dizel makaslı platformlar ve elektrikli makaslı platformlar şeklinde iki çeşittir.

 

Makaslı Platformlar; kullanım alanları itibariyle oldukça geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Yüksek yapıların sıva,elektrik,boyama,silikon,kompozit kaplama gibi işlerde sıklıkla kullanılmaktadır. İşçi güvenliği açısından firmaların önemli olan bu konudaki açığını kapatan mobil vinçler, insan gücünün randımanlı ve yerinde kullanılmasına olanak vermekte, işlerin tamamlanmasında süre ve iş gücü kazanmalarını sağlamaktadır.  • İstanbul kiralık sepetli vinç-platform
 • İstanbul kiralık vinç-hiyap
 • İstanbul kiralık makas-manlift
 • İstanbul kiralık mini paletli örümcek vinç
 • İstanbul kiralık mobil vinç
 • istanbul kiralık mini paletli örümcek sepet-platform

İstanbul kiralık sepetli vinç ikitelli,kağıthane,maslak,küçükçekmece,avcılar,esenyurt,başakşehir,şişli,mecidiyeköy,beşiktaş,fatih,beylikdüzü,büyükçekmece,hadımköy,kemerburgaz,

gaziosmanpaşa,silivri,aksaray,yenibosna,şirinevler,topkapı,cevizlibağ,zeytinburnu,kavacık,beykoz,ataşehir,çekmeköy,sultanbeyli,samandıra,pendik,kartal,tuzla,ümraniye,üsküdar,kadıköy kiralık sepetli vinç ve kiralık sepetli platform hizmeti verilmektedir.