Neden Biz?

Ana Sayfa

Vinçlerimiz

Referanslar

Bilgi Bankası

İletişim

3 TONLUK KİRALIK VİNÇ (HİYAP)

3 TONLUK KİRALIK VİNÇ (HİYAP)

Sepetli Vinç

Teknik özellikleri


3 TONLUK TEK KIRMA HİYAP

 • KALDIRMA KAPASİTESİ:3 TON
 • ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ:12 METRE
 • HALAT TAMBURU:YOK
 • MOMENT KONTROL:VAR
 • AĞIRLIK:3500 KG

Açıklamalar:

Hiyap Nedir?

Hiyap Kamyon üstü Vinçlerin teleskopik vinçlerden farkı yatay olarak çalışmasıdır,bunun sonucunda kapalı alanlarda makine indirilip,yüklenmesi hiyap ve montajını daha rahat hale getirir.Kamyonda öne montajlı vinçlerin yükü üzerine alıp götürme özelliği mevcuttur.Arkaya montajlı (ağır tonajlı)vinçlerin aynı zamanda tambur sistemi takılarak teleskop vinçin görevini görmektedir.

Araç üstü vinçlerin ihtiyaca göre farklı tip ve tonaj çeşitleri bulunmaktadır. Çalışma alanının konumuna ve yüksekliğine göre değişik çeşitli modelleri bulunan bu vinçler 5, 10, 15 ,20 ,25 30, 35, 40, 45, 50 ,55 ,60 ,65, 70 ,75, 80, 90, 100, 120, 150 tonluk modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir.

 

60 metreye kadar ulaşabilen vinçler 3,5 ton hafif kamyon ile taşınabilmektedir. Şehir içinde kolaylıkla kullanılabilen bu vinçler dar ve sıkışık alanlardaki yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylık sağlamaktadır. 10 tonluk vinçler de 8 ton hafif kamyonlarla taşınmakta, hızlı ve rahat bir çalışma imkanı sağlamaktadır. Kullanım alanları olarak yüksek yapı, direkler ve reklam panoları gibi alanları sayabiliriz.35 tonluk vinçler de 24 tonluk kamyonlarla taşınabilmekte, yüksek yapılarda ve inşaatlarda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 65 tonluk vinçler 28 ton kamyonlarla taşınmaktadır. Oldukça yüksek bir mesafeye ulaşabilen bu araçlarla birçok iş hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. 80 tonluk vinçler ise 33 ton kamyon ile taşınmakta, bu yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır.

 

Tüm bu modeller mobil olarak hizmet veren vinçlerdir.Bunlara ilaveten kendinden yürüyüşlü vinçler de bulunmaktadır. Bazılarına örümcek adı verilmektedir ve kapalı çalışmalarda bunlar tercih edilmektedir. Makaslı platform olarak bilinen platformlar kamyonla çalışılacak olan yere kurulur ve kamyona ihtiyaç duymaksızın çalıştırılır. Daha çok endüstriyel alanlarda kullanılan bu platformların kendinden yürüyüşlü tipleri, dizel makaslı platformlar ve elektrikli makaslı platformlar şeklinde iki çeşittir.

 

Araç üstü hiyaplar; kullanım alanları itibariyle oldukça geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Yüksek yapıların taşımada, yükleme-boşaltma işlerinizde,demir,kalıp,inşaat malzemeleri gibi işlerde sıklıkla kullanılmaktadır. İşçi güvenliği açısından firmaların önemli olan bu konudaki açığını kapatan hiyaplar, insan gücünün randımanlı ve yerinde kullanılmasına olanak vermekte, işlerin tamamlanmasında süre ve iş gücü kazanmalarını sağlamaktadır.  • İstanbul kiralık sepetli vinç-platform
 • İstanbul kiralık vinç-hiyap
 • İstanbul kiralık makas-manlift
 • İstanbul kiralık mini paletli örümcek vinç
 • İstanbul kiralık mobil vinç
 • istanbul kiralık mini paletli örümcek sepet-platform

İstanbul kiralık sepetli vinç ikitelli,kağıthane,maslak,küçükçekmece,avcılar,esenyurt,başakşehir,şişli,mecidiyeköy,beşiktaş,fatih,beylikdüzü,büyükçekmece,hadımköy,kemerburgaz,

gaziosmanpaşa,silivri,aksaray,yenibosna,şirinevler,topkapı,cevizlibağ,zeytinburnu,kavacık,beykoz,ataşehir,çekmeköy,sultanbeyli,samandıra,pendik,kartal,tuzla,ümraniye,üsküdar,kadıköy kiralık sepetli vinç ve kiralık sepetli platform hizmeti verilmektedir.