Neden Biz?

Ana Sayfa

Vinçlerimiz

Referanslar

Bilgi Bankası

İletişim

35 TONLUK KİRALIK MOBİL VİNÇ

35 TONLUK KİRALIK MOBİL VİNÇ

Sepetli Vinç

Teknik özellikleri


LTM 35 TONLUK MOBİL VİNÇ                                                     

 • KALDIRMA KAPASİTESİ:35 TON
 • TELESKOPİK BOM:30 METRE
 • MAKSİMUM KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ:45 METRE
 • MAKSİMUM YARIÇAP:40M
 • AKS SAYISI:2

Açıklamalar:

Mobil Vinç Nedir?

Mobil Vinç olarak bilinen  makineler, yükleri kaldırıp bir başka yere aktarmaya yarar. Basit kollu vinçler, bumba denen uzun ve eğik bir vinç kolu ile bu kolu taşıyan ve seren denen bir direk ya da kuleden oluşur. Serenin ve vinç kolunun tepesinden bir gergi geçer; gerginin uzunluğu değiştirilebilir ve böylece serene farklı uzaklıklardaki yükler kaldırılabilir. Yükün kaldırılması, makaralar üzerinden dolanan tel halatın bir tambura sarılmasıyla sağlanır.

 

Mobil vinçlerin  ihtiyaca göre farklı tip ve tonaj çeşitleri bulunmaktadır. Çalışma alanının konumuna ve yüksekliğine göre değişik çeşitli modelleri bulunan bu vinçler 80, 100, 120, 160, 200, 300, 350, 500, 600, 700, 800, 1000, 1750 tonluk modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir.

 

324 metreye kadar ulaşabilen vinçler özel yapım araçlar ile taşınabilmektedir. Şehir içinde kolaylıkla kullanılabilen bu vinçler dar ve sıkışık alanlardaki yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylık sağlamaktadır. Hızlı ve rahat bir çalışma imkanı sağlamaktadır. Oldukça yüksek bir mesafeye ulaşabilen bu araçlarla birçok iş hem hızlı hem de güvenli olarak yapabilirsiniz.

 

Tüm bu modeller mobil olarak hizmet veren vinçlerdir.Bunlara ilaveten kendinden yürüyüşlü vinçler de bulunmaktadır. Bazılarına örümcek adı verilmektedir ve kapalı çalışmalarda bunlar tercih edilmektedir. Makaslı platform olarak bilinen platformlar kamyonla çalışılacak olan yere kurulur ve kamyona ihtiyaç duymaksızın çalıştırılır. Daha çok endüstriyel alanlarda kullanılan bu platformların kendinden yürüyüşlü tipleri, dizel makaslı platformlar ve elektrikli makaslı platformlar şeklinde iki çeşittir.

 

Mobil vinçler; kullanım alanları itibariyle oldukça geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Yüksek yapıların taşımada, yükleme-boşaltma işlerinizde,demir,kalıp,inşaat malzemeleri gibi işlerde sıklıkla kullanılmaktadır. İşçi güvenliği açısından firmaların önemli olan bu konudaki açığını kapatan mobil vinçler, insan gücünün randımanlı ve yerinde kullanılmasına olanak vermekte, işlerin tamamlanmasında süre ve iş gücü kazanmalarını sağlamaktadır. 


 • İstanbul kiralık sepetli vinç-platform
 • İstanbul kiralık vinç-hiyap
 • İstanbul kiralık makas-manlift
 • İstanbul kiralık mini paletli örümcek vinç
 • İstanbul kiralık mobil vinç
 • istanbul kiralık mini paletli örümcek sepet-platform

İstanbul kiralık sepetli vinç ikitelli,kağıthane,maslak,küçükçekmece,avcılar,esenyurt,başakşehir,şişli,mecidiyeköy,beşiktaş,fatih,beylikdüzü,büyükçekmece,hadımköy,kemerburgaz,

gaziosmanpaşa,silivri,aksaray,yenibosna,şirinevler,topkapı,cevizlibağ,zeytinburnu,kavacık,beykoz,ataşehir,çekmeköy,sultanbeyli,samandıra,pendik,kartal,tuzla,ümraniye,üsküdar,kadıköy kiralık sepetli vinç ve kiralık sepetli platform hizmeti verilmektedir.